Przedstawiciel Handlowy

Zadania:

  • Sprzedaż innowacyjnych maszyn i urządzeń do zastosowania komunalnego.
  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów (budowanie sieci dystrybutorów / partnerów handlowych)
  • Uczestnictwo w spotkaniach i imprezach służbowych, targach branżowych,
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń produktowych,
  • Doradztwo produktowe, przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • Opieka nad klientem i wsparcie procesu obsługi klienta w trakcie realizacji zamówień,
  • Dokonywanie bieżących analiz, raportowanie i planowanie,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i dobre relacje z klientami firmy
  • Promocja marki JAZON.
  • Współpraca z biurem handlowym oraz pozostałymi działami w strukturze Firmy,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie – wg ustalonego harmonogramu wyjazdów do klientów,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą B2B, doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta biznesowego i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Znajomość branży komunalnej, ogrodniczej, lub maszynowej będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (lub po prostu lubisz rozmawiać przez telefon),
  • Praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • Zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz łatwość w realizacji postawionych celów,
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja do działania
  • Gotowości do zdobywania nowych kompetencji (bardziej zależy nam na tym ile możesz się nauczyć, niż na tym co już umiesz),
  • Silna motywacja do pracy, aktywna postawa i silne nastawienie na wynik,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym etacie,
  • Motywujący system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer), szkolenia produktowe,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • Możliwości uczenia się i zdobywania doświadczeń
  • Przyjazną atmosferę w młodym, innowacyjnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy: kadry@jazon.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JAZON Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”

Jesteśmy firmą rodzinną, z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży maszynowej, zajmującą się projektowaniem, konstrukcją oraz produkcją maszyn i urządzeń. Nasze projekty realizujemy w kraju i na rynkach międzynarodowych.
Więcej o naszej firmie:

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?