Białostocki JAZON Gazelą Biznesu

Białostocki JAZON Sp. z o.o. po raz kolejny został odznaczony Gazelą Biznesu. To już 14 edycja rankingu organizowanego przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost przychodów, osiągnięty w ciągu trzech lat (2012 vs. 2010). JAZON Sp. z o.o. znalazł się w prestiżowym gronie, osiągając wzrost przychodów ponad 119 % w stosunku do 2010 roku.

– To miłe wyróżnienie szczególnie, że JAZON w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia swej działalności. – podkreśliła Anna Zadykowicz, wiceprezes firmy JAZON Sp. z o.o.

Firma JAZON Sp. z o.o. jest uznanym projektantem i producentem narzędzi brukarskich oraz oprzyrządowania do budowy dróg. Posiada opatentowane rozwiązania konstrukcyjne. Dzięki swym atutom, jakimi są nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz wysoko wykwalifikowany personel, realizuje niestandardowe zamówienia na komponenty, maszyny i zespoły maszyn.

JAZON Sp. z o.o. jest podwykonawcą znanych światowych producentów m.in.: maszyn przemysłu poligraficznego, przemysłu tekstylnego, rozwiązań dla rynku CCTV.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera