JAZON na Targach INTERMAT 2014 w Abu Dhabi

W dniach 14-16 stycznia 2014 odbyły się Międzynarodowe Targi INTERMAT Middle East.

To trzecia już edycja imprezy ukierunkowanej na Bliski Wschód i Afrykę Północną. JAZON Sp. z o.o. znalazł się wśród szerokiego grona wystawców w celu zaprezentowania oferty na rynkach Bliskiego Wschodu.

Główne zakresy tematyczne targów to maszyny i urządzenia budowlane, materiały budowlane i urządzenia do ich produkcji i obróbki, sprzęt dla placów budowy, budowa dróg i infrastruktura transportowa oraz urządzenia dźwignicowe.

Białostocki JAZON zaprezentował szeroki zakres chwytaków do przenoszenia i pozycjonowania betonowych lub granitowych krawężników, bloków, płyt drogowych itp., a także:

  • łaty ręczne, mechaniczne oraz sterowane automatycznie do przygotowywania i profilowania podłoża pod drogi, chodniki lub place.
  • układarki samojezdne oraz podczepiane do maszyn do układania krawężników, obrzeży płyt parkingowych itp.
  • szalunki do szalowania murku oporowego za układanym krawężnikiem.
  • przecinarki jezdne oraz stolikowe do cięcia kostki brukowej, cegieł, płytek ceramicznych i innych ceramicznych materiałów budowlanych.

Część bogatego asortymentu posiada innowacyjne rozwiązania i jest objęta ochroną patentową.

Firma JAZON Sp. z o.o. istnieje już od ponad 30 lat i nieustannie się rozwija. Jest uznanym projektantem i producentem narzędzi brukarskich oraz oprzyrządowania do budowy dróg. Dzięki swym atutom, jakimi są nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz wysoko wykwalifikowany personel, realizuje również niestandardowe zamówienia na komponenty, maszyny i zespoły maszyn.

Udział w targach INTERMAT- Middle East dofinansowany został z Unii Europejskiej w ramach Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013 w ramach działania 6,5 – Poddziałanie 6.5.2

Projekt pt. „Innowacyjne polskie produkty do budownictwa drogowego -rozwój eksportu firmy JAZON do Zjednoczonych emiratów Arabskich”.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera