Targi edukacji i pracy organizowane przez Starostę Białostockiego i Powiatowy Urząd Pracy

W dniach: 22 – 23.03.2022r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyły się targi edukacji i pracy organizowane przez Starostę Białostockiego i Powiatowy Urząd Pracy. Była to okazja dla przedstawicieli naszej firmy, aby zaprezentować uczniom 8 klas szkół podstawowych profil naszej działalności oraz związane z nim możliwości rozwoju zawodowego. Jako firma gwarantująca pracę w interdyscyplinarnym zespole, współpracująca z klientami polskimi oraz zagranicznymi, podejmujemy się ambitnych projektów. Rozmawialiśmy z uczniami o możliwościach, jakie dają praktyki, staże i praca w nowoczesnej firmie inżynieryjnej.

Giełda Pracy w Zespole Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku

W dniu 30.03.2022r. odbyła się Giełda Pracy w Zespole Szkół Mechanicznych im. Św. Józefa w Białymstoku, na której zgromadzili się pracodawcy, reprezentujący branżę mechaniczną i samochodową. Na giełdzie nie zabrakło również naszej firmy. Dla uczniów szkoły była to okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy lub stażu w JAZON sp. z o.o. Przedstawiliśmy uczniom atrakcyjną ofertę praktyk wakacyjnych, która dotyczy rozmaitych działów naszej firmy. Nawiązanie z nami współpracy daje możliwość zdobycia praktycznej wiedzy inżynieryjnej w nowoczesnej firmie. Obecnie nasza firma promuje takie stanowiska pracy, jak m.in.:

  • operator obrabiarek CNC
  • technolog
  • konstruktor mechanik
  • inżynier sprzedaży

Targi Praktyk i Staży PB 4-8.04.2022

Targi Praktyk i Staży PB, które odbyły się w dniach: 4-8.04.2022 zostały zorganizowane w formule tzw. dni branżowych na każdym z wydziałów Politechniki Białostockiej. W ten sposób uczestniczące w targach firmy miały możliwość zaprezentowania ofert współpracy studentom oraz absolwentom wybranego wydziału. Udział firmy JAZON sp. z o.o. w wydarzeniu umożliwił nawiązanie kontaktu z kandydatami na staż czy praktykę zawodową. Mieliśmy również okazję, aby zaznaczyć obecność naszej marki w świadomości studentów i absolwentów uczelni i zainteresować ich naszą działalnością.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera