Frezowanie w stali specjalnymi ostrzami

Wykonujemy profesjonalne frezowanie stali dedykowane w głównej mierze do obróbki płaszczyzn i powierzchni nieobrotowych. Do tej czynności wykorzystujemy głowice z frezami o specjalnych ostrzach, które obracają się nad opracowywaną powierzchnią, jednocześnie usuwając zbędne fragmenty surowca – w efekcie powstaje wcześniej zaplanowany kształt i rozmiar elementu. Posiadamy w naszym parku maszynowym wiele urządzeń i ostrzy, którymi jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno obróbkę uzębień, jak i zgrzewanie blach kilkoma metodami. Serdecznie zapraszamy !

Zalety frezowania stali

Do głównych zalet frezowania stali należy przede wszystkim bezkonkurencyjna precyzja wykonania, która ponadto uzyskana zostaje w krótkim czasie, a dodatkowo umożliwia doskonałą powtarzalność wykonywanych elementów. Zbiór takich cech zapewnia nam uzyskanie w stosunkowo krótkim czasie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów.

Wykorzystanie frezowania w praktyce

Frezowanie najczęściej wykorzystuje się do obróbki korpusów urządzeń, a także wysoce skomplikowanych form wytryskowych. Nasi specjaliści mieli okazje wykonać frezowanie także w przypadku detali, które wymagały żłobień prostych rowkowych.

Zautomatyzowane frezarki w naszej firmie potrafią w szybki i precyzyjny sposób utworzyć detal lub element – na bazie wcześniej sporządzonego i wprowadzonego trójwymiarowego modelu.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy, a w niej m.in. informacje o współpracy kooperacyjnej, sprzedaż produktów sygnalizowanych naszą marką, czy informacje o zautomatyzowanych systemach załadowczych.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera