Obróbka uzębień kół zębatych

W naszej firmie zajmujemy się obróbką uzębień kół zębatych walcowych i stożkowych wykonywaną różnymi metodami, takimi jak m.in.: kształtowa, kopiowa i obwiedniowa. Różnią się one nie tylko techniką wykonania, ale także wykorzystanym narzędziem, które należy starannie dobrać do konkretnego typu uzębienia. W głównej mierze wykorzystujemy zalety płynące z użycia noża dłutowniczego, frezów modułowych krążkowych i trzpieniowych oraz ściernicy. Prowadzenie własnego parku maszynowego pozwala nam na dysponowanie profesjonalnymi narzędziami do obróbki uzębień w tym celu, aby móc oferować najwyższą jakość współpracy – to właśnie dlatego możemy pochwalić się Klientami nie tylko z kraju, ale i z wielu państw Europy.

Obróbka kół zębatych walcowych

Obróbka uzębień kół zębatych walcowych wykonywana jest z użyciem techniki frezowania, dłutowania, strugania oraz szlifowania.

Do obróbki kół zębatych walcowych w naszym nowoczesnym parku maszynowym wykorzystujemy tylko sprawdzone techniki, które spełniają wysokie wymagania narzuconych norm technicznych oraz są wykonywane przez doświadczonych specjalistów.

Obróbka uzębień kół zębatych stożkowych

Zajmujemy się obróbką uzębień kół zębatych stożkowych, do której najczęściej wykorzystujemy technikę strugania (do uzębień stożkowych prostych) oraz frezowania (do uzębień kół stożkowo-łukowych).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bazowaniu na doskonałych obrabiarkach konwencjonalnych i numerycznych jesteśmy gotowi oferować także inne usługi – serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów realizacji.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera