fbpx

Elektryk – elektronik

Obowiązki

  • naprawa i przeglądy istniejącego parku maszynowego
  • modernizacja obrabiarek
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn w całej Polsce
  • udział w budowie urządzeń automatyki

Wymagania

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność szybkiego diagnozowania usterek w obrabiarkach konwencjonalnych i numerycznych
  • znajomość zasady działania podstawowych elementów instalacji elektrycznej maszyn
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (czytanie instrukcji w języku angielskim)
  • mile widziane wykształcenie średnie
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@jazon.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JAZON Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?