Specjalista ds. handlu

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do zespołu obrabiarek i technologii obróbczych, na stanowisko:

Zadania:

• Współpraca z zespołem handlowców w zakresie realizacji zamówień
• Fakturowanie sprzedaży oraz kompletowanie i archiwizacja dokumentacji handlowej w Comarch XL
• Obsługa magazynu części i maszyn, inwentaryzacja, wystawianie m.in. RW, PW, WZ,
• Zamawianie usług spedycji i kurierskich oraz organizacja wysyłek do klientów
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i dobre relacje z klientami firmy
• Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów
• Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami,
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
• Nadzór nad procesem realizacji sprzedaży oraz należności klienta
• Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia właściwej realizacji zleceń.

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
• doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (lub po prostu lubisz rozmawiać przez telefon),
• praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
• nastawienie na potrzeby Klienta,
• zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz łatwość w realizacji postawionych celów,
• samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
• umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja do działania
• gotowości do zdobywania nowych kompetencji (bardziej zależy nam na tym ile możesz się nauczyć, niż na tym co już umiesz),
• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• znajomość branży maszynowej lub produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Możliwości uczenia się i zdobywania doświadczeń
• Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy: kadry@jazon.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JAZON Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”

Jesteśmy firmą rodzinną, z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży maszynowej, zajmującą się projektowaniem, konstrukcją oraz produkcją maszyn i urządzeń. Nasze projekty realizujemy w kraju i na rynkach międzynarodowych.
Więcej o naszej firmie:

FILM

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?