fbpx

Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Eksportu

Zadania

  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych,
  • Badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,
  • Wystawianie faktur VAT (program Comarch XL),
  • Nadzór nad formalnościami związanymi z handlem międzynarodowym,
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych targowych branżowych,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office,
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale eksportu (sprzedaż/obsługa klienta eksportowego, mile widziana znajomość branży brukarskiej),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się dziale eksportu,
  • Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy: kadry@jazon.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JAZON Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?