fbpx

Technolog ds. wycen

Opis stanowiska:

Opracowanie modeli wycen z uwzględnieniem czasu, operacji i kosztów materiałów niezbędnych do produkcji i procesów zewnętrznych. Opracowanie programów na maszyny sterowane numerycznie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – technologia maszyn lub pokrewne
  • Biegłą znajomość rysunku technicznego (maszynowego)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi
  • Znajomość zagadnień normowania czasu pracy
  • Znajomość programu Solidcam i Solidworks będzie atutem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa, programisty obróbki skrawaniem/maszyn CNC, operatora obrabiarek
  • Dobra znajomość języka angielskiego w celu swobodnej komunikacji z klientami

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy: kadry@jazon.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JAZON Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?