• ul. Wysockiego 164A, 15-167 Białystok
 • +48 85 654 46 20
  • 21 KWI 16

  Targi BAUMA 2016 zakończone!

  17 kwietnia 2016 zakończyły się prestiżowe targi budowlane BAUMA 2016 w Monachium.

  Firma JAZON kolejny raz wzięła w nich udział i zaprezentowała szeroką gamę profesjonalnych narzędzi brukarskich.

  Ta edycja targów okazała się rekordową, zarówno pod względem wystawców jak i zwiedzających.

  Wydarzenie przyciągnęło około 580.000 gości z 200 krajów. W pierwszej dziesiątce zwiedzających byli Niemcy, Austriacy, Szwajcarzy, Włosi, Francuzi, Holendrzy, Brytyjczycy, Szwedzi, Rosjanie, Polacy oraz Czesi. Targi zdecydowanie można zaliczyć do udanych biorąc pod uwagę liczbę osób odwiedzających stoisko JAZON oraz obiecujących kontaktów handlowych.

  Podczas targów miała miejsce Prapremiera łaty automatycznej PROFILER 03 – dedykowanej do mini ładowarek. Jest to kolejna wersja łaty niwelującej podłoże typu PULL. Premiera na rynku krajowym wkrótce!

  Ponadto na ekspozycji była możliwość przetestowania młotków, przecinaków mechanicznych KROBET, wózka do transportu kostki brukowej KRAB 2, oraz całej gamy chwytaków do transportu ręcznego krawężników, obrzeży, płyt ażurowych oraz koryt. Nie dało się ukryć, że testy narzędzi sprawiały gościom najwięcej radości.

  JAZON-BAUMA-2016      JAZON-BAUMA-2016

  Na stoisku: nie mogło zabraknąć pozostałych grup produktów takich jak:

  – chwytaki do transportu mechanicznego rur, krawężników, bloków, płyt ażurowych oraz barier;

  – łaty profilujące automatyczne, mechaniczne;

  – przecinarki mechaniczne czy piły jezdne;

  Na ryku krajowym marka JAZON obecna jest od ponad 30 lat i posiada ugruntowaną pozycję, oferując narzędzia o wysokiej jakości, funkcjonalności oraz ergonomii. Część z nich posiada innowacyjne rozwiązania i jest objęta ochroną patentową. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Od wielu lat jest obecna także na rynkach zagranicznych t.j..:  w Niemczech, ZEA, Litwie oraz Białorusi.

  Poniżej krótka fotorelacja z targów.