Białostocki JAZON na Hannover Messe

Białostocki JAZON Sp. z o.o. prezentuje swoje możliwości produkcyjne podczas Targów Hanowerskich 2014. Jest to jedno z bardziej znaczących wydarzeń w świecie technologii przemysłowych, gdzie pokazywane są innowacyjne rozwiązania technologiczne. JAZON Sp. z o.o. po raz czwarty bierze udział w kategorii Podwykonawstwo Przemysłowe.

– Obecność na tego typu wydarzeniach to promocja na arenie międzynarodowej. Najbardziej oczekiwanym efektem udziału w targach zagranicznych są zdobyte nowe rynki zbytu oraz zwiększenie zysków ze sprzedaży – powiedział Jan Zadykowicz – Prezes JAZON Sp. z o.o.

– Hannover Messe to targi, na których obecni są przedstawiciele branży z całego świata. Mamy też niepowtarzalną okazję zbadania rynku i oceny naszych możliwości na tle międzynarodowej konkurencji, a także na bieżąco obserwować najnowsze trendy – dodaje Jan Zadykowicz.

Białostocka spółka JAZON jest uznanym projektantem i producentem narzędzi brukarskich oraz oprzyrządowania do budowy dróg. Posiada opatentowane rozwiązania konstrukcyjne. Od 30 lat specjalizuje się w produkcji kooperacyjnej szerokiej gamy części maszyn i zespołów do przemysłu m.in.: poligraficznego, motoryzacyjnego, włókienniczego oraz techniki napędowej. Dzięki swym atutom, jakimi są nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz wysoko wykwalifikowany personel, realizuje niestandardowe zamówienia. Od wielu lat klientami są znane firmy z Niemiec, Francji, Anglii, Danii i Holandii.

W tym roku w Hannover Messe 2014 wzięło udział ponad 5000 wystawców z całego świata.

Targi miały miejsce w dniach 7-11 kwietnia 2014 w Hanowerze w Niemczech.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera