Trzy profile działalności firmy Jazon

Zapoznaj się z trzema profilami działalności firmy Jazon, na których aktualnie opierają się jej filary – mowa o Dziale Produkcji Maszyn i Urządzeń, Dziale Urządzeń dla Budownictwa i Drogownictwa oraz Dziale Obrabiarek i Technologii Obrabiarkowych. Tak szeroki zakres prac jest możliwy dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, która powstała w 1984 r. i niemal natychmiastowo stała się bezkonkurencyjna. Taki stan rzeczy trwa do dziś – firma Jazon zatrudnia 60-osobowy zespół specjalistów, którzy odpowiadają za projektowanie, realizację, serwis i montaż przemysłowy, a także produkcję kooperacyjną, sprzedaż narzędzi brukarskich pod marką własną Jazon i serwis obrabiarek konwencjonalnych i oprzyrządowania technologicznego.

Dział Produkcji Maszyn i Urządzeń firmy Jazon

Dział Produkcji Maszyn i Urządzeń firmy Jazon odpowiada za współpracę i produkcję kooperacyjną. Białostocka spółka Jazon od 35 lat specjalizuje się w produkcji kooperacyjnej szerokiej gamy części maszyn i zespołów maszyn do przemysłu m.in.: poligraficznego, motoryzacyjnego, włókienniczego oraz techniki napędowej.

Dzięki swym atutom, takim jak rozbudowany park maszynowy, szerokie zaplecze technologiczno-produkcyjne oraz wykwalifikowany personel – jesteśmy gotowi realizować niestandardowe zamówienia dla naszych Klientów. Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami ze znanych firm z Niemiec, Francji, Anglii, Danii i Holandii.

Dział Urządzeń dla Budownictwa i Drogownictwa firmy Jazon

Dział Urządzeń dla Budownictwa i Drogownictwa firmy Jazon odpowiada za produkcję oraz sprzedaż narzędzi brukarskich pod marką własną Jazon. Narzędzia charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność oraz ergonomia. Część z nich posiada innowacyjne rozwiązania i jest objęta ochroną patentową. Wszystkie produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. JAZON Sp. z o.o. posiada ugruntowaną pozycję na rynku krajowym.

Dział Obrabiarek i Technologii Obrabiarkowych firmy Jazon

Dział Obrabiarek i Technologii Obrabiarkowych firmy Jazon zajmuje się sprzedażą oraz serwisem obrabiarek konwencjonalnych i CNC oraz oprzyrządowania technologicznego. Klientom oferuje szeroką gamę obrabiarek konwencjonalnych oraz numerycznych, m.in. wysokowydajne pionowe i poziome centa obróbcze CNC, tokarki, frezarki, wiertarki, szlifierki oraz piły. Jest także producentem urządzeń, takich jak: separatory mgły olejowej, odolejacze oraz filtry bocznikowe – służące głównie podwyższeniu żywotności chłodziw oraz redukcji narażenia pracowników na wdychanie mgły olejowej. Zaopatruje Klientów w maszyny o różnym stopniu zaawansowania technologicznego i różnorodnych możliwościach – zapewniając kompleksowe doradztwo techniczne oraz usługi serwisowe.

Firma Jazon posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz OHSAS 18001.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera