Linie produkcyjne do każdego etapu produkcji

W ramach pracy naszego Działu Produkcji Maszyn i Urządzeń proponujemy naszym Klientom części maszyn i całe zespoły, takie jak linie produkcyjne do każdego etapu produkcji – wykonywane na podstawie projektów gwarantujących bezpieczną i ergonomiczną pracę. Oferowane przez nas linie są gotowe obsłużyć każdy produkt – od pierwszego etapu, takiego jak np. odmierzenie porcji, aż po załadunek na paletę i wózek widłowy lub zautomatyzowane systemy załadowcze i rozładowcze. Proponujemy rozwiązania dedykowane wielu dziedzinom przemysłu, w tym m.in.: poligraficznej, włókienniczej, spożywczej, motoryzacyjnej, czy do produkcji techniki napędowej.

W naszej ofercie znajdziesz linie produkcyjne półautomatyczne i zautomatyzowane – zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów współpracy.

Półautomatyczne linie produkcyjne

Półautomatyczne linie produkcyjne opierają się przede wszystkim na pracy człowieka, która w tej technice jest kluczowa – wspierana jest jednak zautomatyzowanym urządzeniem, maszyną lub narzędziem mającym charakter pomocniczy. To doskonały typ linii produkcyjne w przypadku podstawowych procesów, takich jak m.in.: skręcanie, montowanie, klejenia, czy składanie, a także testowanie.

Zautomatyzowane linie produkcyjne

Drugim rodzajem są w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, które jak sama nazwa wskazuje, opierają się przede wszystkim na pracy robotów, maszyn, komputerów i automatów. Na kompletne linie produkcyjne składają się pełne zestawy urządzeń, stanowisk technologicznych, robotów i przenośników, a ich praca wykonywana jest zgodnie z wcześniej zaprogramowanym procesem.

W tej metodzie obecność człowieka ogranicza się jedynie do dbania o odpowiednią ilość półproduktów, części i elementów – niezbędnych do prawidłowej pracy maszyn.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach i usługach?

Zapisz się do newslettera